Express Relocations - logo
Express Relocations - kontakt


 


Wycieczki orientacyjne

Przeprowadzka do obcego kraju jest przedsięwzięciem skomplikowanym zarówno pod względem organizacyjnym jak i emocjonalnym. To nie tylko spakowanie walizek i zakup biletów. W nowym miejscu trzeba zdecydować gdzie zamieszkać, gdzie robić zakupy, gdzie odpoczywać, czy do której szkoły posłać dzieci.

Wycieczki orientacyjne


Na nasz± pomoc mog± Państwo liczyć już od pierwszych chwil pobytu w naszym kraju. Powitamy Państwa na lotnisku, w hotelu lub innym wskazanym miejscu i przy porannej kawie omówimy najważniejsze kwestie zwi±zane z zamieszkaniem w Polsce. Wręczymy Państwu również pakiet informacyjny, który będzie użyteczny w czasie pierwszych tygodni, spędzonych w naszym kraju.

Pakiet informacyjny zawiera między innymi:

  • mapę z zaznaczonymi kluczowymi dla Państwa punktami miasta
  • listę przydatnych numerów telefonicznych
  • mini rozmówki
  • wzory polskich banknotów i informacje o kursie złotego
  • informacje dotycz±ce zwyczajów w Polsce

Ponadto, podczas naszej wycieczki zaprezentujemy Państwu rejony najchętniej zamieszkiwane przez obcokrajowców. Pokażemy gdzie najwygodniej robić zakupy, gdzie najciekawiej spędzić pi±tkowy wieczór lub niedzielne popołudnie, gdzie warto wybrać się na kolację.
Zobacz± Państwo również gdzie znajduj± się centra medyczne, budynki administracji publicznej, naucz± się Państwo zasad korzystania ze ¶rodków komunikacji miejskiej. Podczas wizyty w supermarkecie poznacie Państwo nazwy podstawowych produktów żywno¶ciowych i przemysłowych, co w przyszło¶ci powinno znacznie ułatwić zakupy.
W trakcie spotkania będ± Państwo mieli również okazję spróbowania tradycyjnych potraw kuchni polskiej.

Chc±c jak najlepiej poznać Państwa potrzeby w tym zakresie prosimy o wypełnienie formularza.

 

 
Express Relocations Sp. z o.o. ::: Express Relocations Sp. z o.o. ::: Express Relocations Sp. z o.o. :::